Coś o Puncy

 

NIE SPRZEDAJEMY PRZEDMIOTÓW - WYSZUKUJEMY DLA WAS PIĘKNO
_______________________________________________________________________________

PUNCA to kraina rozmaitości - powstała z miłości do rzeczy, które mają zachwycać.

Wszystkie przedmioty, które tu znajdziecie, są polskie i zostały starannie wyselekcjonowane: biżuteria młodych projektantów, unikatowe kryształy, porcelana, ceramika, modowe akcesoria, domowe dekoracje oraz wyjątkowe prezenty… Wszystko po to, byście mogli otaczać się rzeczami wyjątkowymi. Robiąc zakupy w Puncy, stajecie się także ambasadorami polskiego wzornictwa. Odwiedźcie nas w butiku, w sercu krakowskiego Kazimierza lub w sklepie online.

Skąd się wzięła PUNCA?

Czy tak jak my macie dość masówy i bylejakości, tego “morza tandety”, która po 5 minutach używania rozpada się w rękach? Gdzie się podziało polskie rzemiosło? Czy naprawdę jest tak beznadziejnie, że sprzedawane w Sukiennicach ciupagi muszą być...chińskie? Jasne, że nie jest… Właśnie dlatego powstała PUNCA….

U nas nic niczego nie udaje, nikt nikogo nie podrabia. Nasz koncept zrodził się z potrzeby stworzenia miejsca jedynie z polskim wzornictwem. Miejsca, które uzupełnia lukę na wnętrzarskim rynku Krakowa. Uznaliśmy, że warto pokazywać na nowo nasze rodzime rzemiosło, które perfekcyjnie łączy tradycję, nowoczesność i jakość. Przez wiele miesięcy osobiście odwiedzaliśmy fabryki i lokalnych producentów. Postawiliśmy na to, co najlepsze i najpiękniejsze. W ten sposób PUNCA stała się niezależna od mody i utartych schematów. 

Marzymy, żeby w przyszłości rozwinąć europejską sieć concept storów, które będą promowały PIĘKNO polskiego designu, a stolicą tego piękna będzie nasz mały designerski raj w sercu Krakowa :)
_______________________________________________________________________

CZYM jest PUNCA?

Punca to coś z czym styka się większość ludzi na co dzień, a nie wie co to jest. To narzędzie do wybijania znaku złotniczego lub pobierczego, więc na każdej złotej lub srebrnej biżuterii zostawia swój ślad.

Jakie produkty wybieramy?

Puncujemy swoim logo tylko wyselekcjonowane przedmioty. Święta zasada: jedynie polskie produkty. Są w Polsce perły, tylko trzeba je znaleźć i promować. Ruszyliśmy więc w Polskę i zostaliśmy poławiaczami piękna. Wszystkie nasze produkty pokazane na zdjęciach wyprodukowane zostały przez polskich artystów, wytwórców, rzemieślników, przez polskie fabryki i manufaktury. Dopóki nam starczy sił, będziemy ambasadorami polskiego wzornictwa! 

  

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl